Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavby na klíč > Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Chcete bydlet ve vlastním rodinném domě, ale nemáte dostatek volného času na to, abyste si ho postavili nebo dokončili sami? Nemáte zkušenosti a stavba svépomocí není váš šálek kávy? Tak hoďte starosti za hlavu, vyřešíme vše za vás.

Postavíme vám rodinný dům přesně podle vašich představ a potřeb. Vybudujeme pro vás malé i dvougenerační domy na klíč, patrové domy nebo bungalovy. Stavíme nízkoenergetické domy i energeticky pasivní domy. Uvažujete nad dřevostavbou? Rádi vám zhotovíme základovou desku a zprostředkujeme vybudování dřevostavby.

Můžete se spolehnout, že:

  1. poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě to nejlepší.
  2. vybereme nejvhodnější materiál a postup.
  3. jsme flexibilní, vše zajistíme a vy se jen budete těšit na výsledek.
  4. s pojištěním stavby rodinného domu vám pomůžeme.
  5. nestavíme levné domy na klíč – ty se podle našich zkušeností mnohdy nevyplatí – stavíme kvalitní domy za rozumné ceny.

Je rodinný dům na klíč pro vás?

Naše řešení je vhodné pro zájemce, kteří nemají na vlastní stavbu dostatek času nebo zkušeností.

My začínáme tím, že zjistíme vaše požadavky, detailně prozkoumáme pozemek a připravíme všechnu dokumentaci. Ke smlouvě o dílo přikládáme i časový a finanční harmonogram. Vyřídíme stavební povolení a začneme se samotnou výstavbou. Zde je prvním krokem správné provedení základů případně podsklepení. Na to navazuje hrubá stavba a dokončovací práce s kolaudací.

Jsme tu pro vás i po předání stavby – v rámci záruky garantujeme okamžitou nápravu případných drobných vad či nedodělků.

Ale jestli vás naopak baví si dokončit dům podle vlastních představ, lze to vyřešit tak, že vám postavíme hrubou stavbu na klíč, která vlastní dokončení umožňuje.

Máte zájem o rodinný dům na klíč, do kterého se nakonec jen nastěhujete? Ozvěte se nám a my to zařídíme.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů