Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavby na klíč > Hrubá stavba na klíč

Hrubá stavba na klíč

Hledáte firmu, která vám postaví kvalitní hrubou stavbu na klíč za rozumnou cenu? Jste na správné adrese. U stavebních firem se často liší to, co si pod pojmem hrubá stavba představují. Ani stavební zákoník nenabízí její jasnou definici.

U nás vám v rámci hrubé stavby na klíč zajistíme i to, za co si jinde připlatíte.

Od nás můžete očekávat:

  • Kompletní základy včetně zateplení soklové části, uložení zemnění v základových pásech, ležatou kanalizaci a přívod vody v základové desce, chráničky pro přívod elektřiny a plynu.
  • Hydroizolace pod nosnými zdmi a příčkami.
  • Svislé nosné konstrukce, dělící příčky, ztužující věnce, stropní konstrukce, komínové těleso, případně nosná konstrukce železobetonového schodiště.
  • Nosnou konstrukci střechy – dřevěný krov nebo příhradové vazníky, klempířské prvky související se střechou, vlastní střešní konstrukce včetně požadovaných doplňků.

Pro koho je hrubá stavba na klíč vhodná?

Často si ji volí stavebníci, kteří si zbytek domu dokončí svépomocí, nebo si na to najmou kvalifikované řemeslníky. Díky tomu získají hrubou stavbu se zárukou a vyhnou se velkým komplikacím, které by přineslo neodborné zhotovení.

Následně si dům dokončí podle vlastních představ a levněji než při stavbě celého rodinného domu na klíč. Musí však do toho investovat svůj čas a starosti. Proto je pro někoho vhodnější, nechat si postavit na klíč celý dům.

Vyplatí se šetřit?

Při stavbě domu jasně platí, že šetření na kvalitě stavebních materiálů či na parametrech hrubé stavby se z dlouhodobého pohledu rozhodně nevyplatí. Pokud nutně potřebujete snížit cenu, rozmyslete si, zda není vhodnější si postavit menší, ale kvalitní dům.

Hledáte firmu, která vám zařídí hrubou stavbu na klíč? Napište nám a my vám vyjdeme vstříc. Rádi vám i poradíme, jaké zvolit materiály a postupy.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů