Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Rekonstrukce domů či bytů

Rekonstrukce domů či bytů

Potřebuje váš byt nebo rodinný dům rekonstrukci? Pomůžeme vám ji vyřešit. Renovujeme i hospodářské, občanské stavby, byty i historické památky.

Například u rekonstrukce bytu na klíč je nejdůležitější správné naplánování a rozhodnutí, co všechno je třeba opravit. Proto vám při rozhodování rádi poradíme a už během obhlídky nabídneme hrubý rozpočet.

Při každé rekonstrukci postupujeme pečlivě, přesto budeme rychle hotovi a na závěr vše uklidíme a připravíme tak, abyste s tím neměli žádnou další práci a rovnou mohli bydlet.

Proč využít profesionály?

Úpravy drobnějšího rázu si zájemce může vyřešit sám, ale na větší zásahy je vhodnější si pozvat profesionály. Člověku, který například nemá zkušenosti s rekonstrukcí bytového jádra, díky tomu odpadnou problémy a komplikace s nevhodným postupem. Přesto je nutné si vybrat profesionální firmu s kvalitními referencemi a realizacemi.

Během naší historie, která se píše už od roku 1996, jsme provedli nespočet rekonstrukcí domů, bytů a staveb, proto vám díky našim zkušenostem dokážeme vhodně poradit a nabídnout vyzkoušené a funkční řešení.

Co od nás můžete čekat:

  1. Kvalitní materiály a dobře odvedenou práci za rozumnou cenu.
  2. Na obhlídku přijedeme zdarma a po dohodě v krátké době předložíme hrubý cenový odhad. Poté vám připravíme i přehledný položkový rozpočet.
  3. Uklidíme po sobě.
  4. Na vaší rekonstrukci budou pracovat zkušení a ochotní řemeslníci.
  5. Záruku na rekonstrukce a přestavby, která je standardně 2 roky, lze po dohodě prodloužit až na 5 let.

Rádi vám nabídneme pětiletou záruku v případě, že se dohodneme na provedení celé rekonstrukce. Díky tomu nemusíte řešit zajišťování dalších dodavatelů a současně získáte prodlouženou záruku.

Plánujete rekonstrukci? Napište nám, my přijedeme a na všem se dohodneme.