Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavby na klíč > Hospodářské stavby

Hospodářské stavby

Postavíme vám hospodářské budovy, skladové, průmyslové, zemědělské i výrobní haly a další stavby na klíč. S těmito typy budov máme více než dvě dekády zkušeností, a proto rozumíme potřebám firem. U nás si vyberete buď tradiční budovu, anebo montovanou halu.

Můžete se spolehnout, že:

  1. Vyhovíme vašim potřebám. Za dvacet let výstavby průmyslových hal jsme řešili běžné, ale i velmi specifické zakázky a získali tak mnoho zkušeností.
  2. Pracujeme se všemi materiály, stavíme haly různých cenových kategorií – vyberete si podle svého rozpočtu.
  3. Vždy odvedeme kvalitní práci. Za tím si stojíme.

Navíc pro vás budou pracovat zkušení a ochotní pracovníci dodržující časem prověřené postupy. Víme, že je důležité dodržet časový harmonogram a smluvenou cenu, a proto je pro nás prioritou obojímu dostát tak, jak bylo dohodnuto.

Rádi vám poradíme, jak postupovat u nestandardních potřeb, a dle našich možností pomůžeme vyřešit potíže například s výběrem vhodného pozemku, typem stavby, použitého materiálu nebo příhodné dispozice. Podívejte se do našich referencí, kde objevíte další stavby, které jsme zhotovili.

Hledáte zkušenou stavební firmu, která má za sebou řadu hospodářských a průmyslových staveb? Napište nám a my vám potřebnou stavbu postavíme na míru.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů